Śniegowce – jak stworzyć z nimi modną stylizację?

Śniegowce to fason obuwia pojawiające się na wysokiej pozycji w tegorocznych trendach na zimowe miesiące. Te buty są nie tylko modne, ale przede wszystkim komfortowe w noszeniu.

Śniegowce –  z czym je łączyć, żeby wyglądać modnie?

Na to, z czym należy łączyć śniegowce, aby wyglądać modnie, odpowiedź znają popularne fashionistki, na których blogi warto zaglądać, poszukując odpowiedniej inspiracji. Czas na ciepły look zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn nieustannie trwa i nie mówimy tutaj tylko o stylizacjach na wypady w góry. Czym są śniegowce, nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć – tego modelu nie sposób pomylić z innymi butami. Do jakich stylizacji będzie pasowało to obuwie?

Śniegowce z dresem – modnie i wygodnie

Śniegowce Inuikii w połączeniu z dresem, to pomysł idealny. Spodnie dresowe do tego rodzaju obuwia powinny mieć intensywny odcień. Jako okrycie wierzchnie sprawdzi się pikowany płaszcz mający szeroki kołnierz, a w roli dodatków wełniana czapka i szalik. Zobacz stylizacje na https://7buty.pl/blog/modne-i-cieple-sniegowce-ze-spodniami-dresowymi.

Najlepsza kurtka do śniegowców – czyli jaka?

Chcąc odpowiednio połączyć śniegowce z innymi częściami garderoby, warto zastanowić się przede wszystkim nad dobraniem do nich kurtki. Jakie zatem będą odpowiednie? Do tego typu obuwia będą świetnie pasowały puchowe płaszcze albo krótkie kurtki. Nie musimy się również obawiać kurtek typowo narciarskich albo snowboardowych. Warto jednak zwracać szczególną uwagę na kolorystykę. Jeżeli wybierzemy białe obuwie, to najlepiej będzie z nim wyglądało okrycie wierzchnie w jasnych barwach, zaś czarne warto zestawić z ciemniejszymi modelami, co doda całej stylizacji szyku i elegancji.

Zobacz również połączenie śniegowców z płaszczem, o którym pisaliśmy na https://www.portel.pl/strefa-biznesu/sniegowce-damskie-i-plaszcz-idealny-zestaw-na-zime/125386

Czy śniegowce będą pasowały do spódnicy?

A czy śniegowce możemy połączyć ze sukienką albo spódnicą? Odpowiedź na to pytanie jest prosta i krótka: oczywiście, że tak. Jedyną zasadą, której warto będzie się trzymać w czasie zestawiania tych dwóch części garderoby, opiera się na tym, żeby kreacja miała styl półformalny albo casualowy. Dlatego też bez przeszkód możemy połączyć śniegowce z dresową spódniczką, denimową sukienką, dzianinową kreacją albo bardzo modną w tym sezonie spódnicą ze skóry naturalnej lub syntetycznej. Należy zaś unikać łączenia spódnicy satynowej, midi, maxi oraz eleganckiej ze śniegowcami.

Jak dobrać torebkę do śniegowców?

Śniegowce w połączeniu z torebką? Dlaczego nie? Pojawia się jednak pytanie, jaki jej model będzie pasował najlepiej do tego rodzaju obuwia. Mając na względzie stworzenie stylizacji z tak modnymi butami, warto stawiać na klasykę. Śniegowce w casualowym stylu będą bardzo dobrze komponowały się z uwielbianą przez wiele kobiet shopperką w stonowanym kolorze. Do śniegowców pasował będzie również niewielki, skórzany plecaczek z błyszczącymi wstawkami albo saszetka nerka. Jeśli w twojej kolekcji znajdują się brokatowe moon boots albo mające elementy będące imitacją wężowej skóry, warto będzie je zestawić z pikowaną torebką XXL, albo z niewielką jej wersją z szerokimi łańcuchami.